Sezoni i dasmave, këto modele flokësh do ju bëjnë të dukeni e ftuara më trendy (FOTO)

0
99

Kush nuk  pëlqen dasmat…! Veç qejfit të madh për të shkuar e për të festuar bashkë me protagonistët, një ‘hall’ më vetë për femrat është si do vishen, fustani, këpucët, çata, grimi dhe modeli i flokëve.

Nëse doni që të jeni ndër të stiluarat më ‘in’ të dasmës së verës 2019 më poshtë ju sugejrojmë disa nga modelet më të bukura.

Leave a Reply