Sabiani reagon ndaj lajmit për Keisin: E keni shpirtin ma të zi se qymyri

0
278

Në mediat online kanë qarkulluar lajme se në “BBVA” do të futën edhe dy banorë të ri, e në mesin e tyre edhe ish-i i Keisit.

Por, këtij lajmi i ka reaguar Sabiani.

Përmes një “Instastory” ai shkroi se personin në fjalë e kanë mik dhe se nuk kanë asgjë më shumë.

Më poshtë postimi i plotë./Indeksonline/

Leave a Reply