Sa shumë është trashë reperi Mozzik

0
64

Martesa dhe atësia, e kanë ndryshuar dukshëm reperin ferizajas, Gramoz Aliu, i njohur më mirë si Mozzik.

Mozzik, prej vitesh është në lidhje me yllin e instagramit dhe reperen Loredana Zefin, me të cilen tashmë ka edhe një vajzë.

Reperi, kur ishte ende beqar, ishte dukshëm më i dobët, ndërkaq tani siç mund ta shihni ka shtuar mjaftë peshë.

Mozzik mbetet ndër reperët më të dëgjuar dhe më të përfolur në vend./Kosovarja/

Leave a Reply