Rrahje masive me tavolina e karrige në Gjilan (VIDEO)

0
70

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan gjatë kësaj jave. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, përkatësisht në restorantin e pompës së derivateve Hib Petrol, raporton Gazeta Blic.

Përleshja fizike ndodhi mes dy grupeve të të rinjve teksa brenda ndodheshin dhjetëra qytetarë. Si pasojë e përleshjes është dëmtuar edhe një pjesë e lokalit.

Ngjarja është incizuar nga të pranishmit dhe është shpërndarë në Facebook.

Leave a Reply