Roberti nuk e refuzon një kafe me Sabianin dhe jep mendimin e tij për Keisin: Një vajzë delikate

0
93

Robert Aliaj ka folur për herë të parë për situatën e krijuar në shtëpinë e BBV pas hyrjes së Sabianit. Roberti përgëzoi si Kristin ashtu edhe Keisin për mënyrën sesi u sollën.

“Më erdhi keq për Kejsin në momentin që doli Kristi. Edhe pse s’kam asnjë bindje për marrëdhënien e tyre sepse i takon vetëm Kristit, Keisi është një vajzë delikate, s’mund ta mohoj”, tha Roberti për “Ftesë në 5”.

“Aty ka edhe një çift tjetër (Kiara-Luiz), por ndryshe nga Kristi dhe Kejsi ata e kanë mendjen për lojë”, shtoj Roberti. 

I pyetur nga Bieta, Roberti theksoi se nuk e ka në plan të futet brenda shtëpisë së BBV, megjithatë nuk e refuzoi idenë e një kafeje me Sabianin.

Leave a Reply