Rimola Foniqi, maturantja që ngjanë në shumë aktore të huaja (FOTO+VIDEO)

0
629

E bukur, simpatike dhe plotë sharmë. Si asnjëherë më parë, ajo ka shkëlqyer në njërën prej ditëve më të rëndësishme të jetës së saj.

Bëhet fjalë për Rimola Foniqi, maturantja që ka shkëlqyer në mbrëmjen e maturës, shkruan 04 Online.
Çkado që shkruajmë duket e tepërt, prandaj shikoni për më shumë fotografitë dhe videon. Rimola përveç që duket e bukur, gjejeni se në cilën aktore të huaj ngjanë./04online.info

Leave a Reply