Reagon fuqishëm Haxhi Krasniqi: Gjyqtarët ishin skandaloz, kam bërë ankesë, jam i bindur se do fiton drejtësia!

0
317

Haxhi Krasniqi ka reaguar për herë të parë publikisht pas meçit të së shtunës ndaj Boesel ku gjyqtarët morën vendim kontraverz pas 12 raundeve të meçit.

Krasniqi ka thënë se ishte zhgënjimi më i madh në karrierë që ka përjetuar, vendimi i gjyqtarëve të cilët e shpallën kampion Boesel.

Boksieri junikas ka thënë se e ka apeluar këtë vendim në federatat përkatëse dhe se pret që drejtësia të triumfon.

Leave a Reply