Publikohet “Tequila” nga Tayna e Azet

0
218

Sot, dy këngëtaret shqiptarë, Tayna e Azet kanë lansuar projektin e tyre më të ri muzikor.

Ky bashkëpunim titullohet “Tequila”, ku për tekstin dhe muzikën janë përkujdesur vet ata, shkruan lajmi.net

Projektit muzikor të dy artistët ia kanë bashkëngjitur edhe videoklipin.

Kënga mund të gjendet në kanalin zyrtar të YouTubes.

Rikujtojmë se ky është bashkëpunimi i dytë i artistëve, i pari u realizua vitin e kaluar.

Leave a Reply