Publikohet një sekuencë e shkurtër e këngës së Yllit dhe Ledrit, kënga lansohet shumë shpejt

0
169

Yll Limani e Ledri Vula prej disa ditësh kanë paralajmëruar për bashkëpunimin e tyre.

Dyshja e pëlqyer nga publiku, kanë ndarë foto prej ku edhe kanë paralajmëruar se videoklipi është gati, shkruan lajmi.net.

E pak minuta më parë Ylli ka publikuar edhe një sekuencë të shkurtër nga projekti i tyre muzikor.

Ai nuk ka zbuluar datën e publikimit, por ka paralajmëruar që shumë shpejt do të lansohet.

“Tonat, shumë shpejt”, ka shkruar Ylli.

Leave a Reply