Publikohet “Hala” nga Tayna e Ledri (VIDEO)

0
285

Tayna dhe Ledri publikuan edhe një këngë së bashku.

“Hala” quhet ky projekt i tyre muzikor, i cili për fansat u soll së bashku me një videoklip interesant.

Bëhet e ditur se për melodinë dhe tekstin e kësaj k engë u përkujdesën vet dyshja, së bashku me Endrit Mumajesin.

Para rreth tre vjetësh artistët kishin bashkëpunuar për herë të parë me këngën “Aje”, e cila sot në Youtube  numëron mbi 40 milion klikime.

Leave a Reply