“Pse su fejuam”, mesa duket Fifi s’ka hequr dorë nga Graniti

0
349

Graniti pak ditë më parë i sqaroi Fifit se e do vetëm si shoqe/motër.

Një gjë e tillë nuk u prit aspak mirë nga këngëtarja teksa u krijua një situatë e cila dihet tashmë.

Pas refuzimit dhe këputjes së shpresave për një lidhje dashurie, Fifi u shpreh se nuk e di nëse do t’i flasë apo jo më tej.

Por, mesa duket, këngëtarja nuk është se ka hequr tërësisht dorë.

Teksa mbrëmë është organizuar një “dasëm” me praninë e Bujar Qamilit dhe orkestrës, Fifi ka pasur një pyetje.

“Pse s’bëmë edhe ne një fejesë Granit, a?” – dëgjohet duke thënë Fifi.

Graniti e ka kaluar me sportivitet duke nisur të këndojë, pa i dhënë një përgjigje direkte pyetjes së Fifit. /Prive.al

Leave a Reply