Projekti i ri i Mozzik doli dhe qenka film më vete

0
261

Është publikuar super projekti i ri i Mozzik.

Kënga e punuar nga Rzon me tekst të reperit ka një super videoklip të realizuar nga Sekuencë.

Protagoniste është Efi.

Ndiqeni të plotë në vijim./Prive

Leave a Reply