Plot video seksi, reperi Fero rrëfen flirtet me koleget dhe xhelozinë e Arbenitës: Jam milioner (VIDEO)

0
680

Në një intervistë 60 sekonda për “Prive” reperi me origjinë nga Kosova, Fero ka treguar shumë detaje në pak kohë. I pyetur nga moderator, Fero ka treguar se tashmë është bërë një milioner, dhe nuk ka njeri që e konkuron në fushën e tij.

Ai ka treguar pak për marrëdhënien me Arbenitën, ku tregon se modelja është më xheloze se sa ai, në marrëdhënien e tyre. Ndër të tjera nuk ka lënë pa përmendur dhe flirtet me koleget, të cilat kanë qenë të shumta: “Kanë flirtu shumë”

Çifti shpeshherë kanë postuar video intime në rrjete sociale, duke mos qenë aspak të rezervuar. Pyetur nga moderator nëse ka posedon video seksi, Fero është përgjigjur: “Plot”.

Leave a Reply