Phillips do të refuzojë Man Unitedin për Liverpoolin

0
106

Mesfushori i Leeds s’do t’i bashkohet Djajve të Kuq.

Sipas The Sun, Kalvin Phillips i Leeds do të refuzojë Manchester Unitedin për të kaluar te Liverpool.

Reprezentuesi i Anglisë ka shkëlqyer vitin e fundit duke zgjuar interesimin e gjigantëve, por dëshira e tij është ta veshë fanellën e Redsave.

Klopp ka nevojë për një mesfushor të tipit të Phillips dhe duke parë dëshirën e lojtarit, gjithçka mund të finalizohet në vitin 2022. /Gazeta Express

Leave a Reply