Kush është politikania shqiptare që po e krahasojnë me Sharon Stone (FOTO)

0
58

Mimi Kodheli ka qenë në qendër të “furtunës” ditët e fundit pas deklaratës së Saimir Tahirit në gjyq se kishte informuar ish-ministren e Mbrojtjes së nuk punonin radarët që kontrollonin detin përmes të cilit bëhej trafiku i drogës.

Ajo doli urgjent në një intervistë duke dhënë versionin e saj të ngjarjes, madje edhe duke e sulmuar Tahirin. Megjithatë përcjell albeu, grimierja e saj ka vendosur t’ia rikthejë pak humorin duke bërë një krahasim bombastik.

Në disa foto të hedhura në Instagram, ajo e krahason Mimin me divën botërore Sharon Stone, dhe e ka shumë seriozisht. Për më tepër, ndiqni galerinë e mësipërme dhe bëjini krahasimet.

Leave a Reply