E la i dashuri pasi ishte e shëndoshë, por sot duhet të jetë penduar shumë (FOTO)

0
118

Një vajzë 27-vjeçare nga Britania e Madhe u braktis nga i dashuri i saj pasi ishte shumë e shëndoshë.

Jo pak, por 145 kilogramë peshonte përpara se të ndahej nga ai.

Alida Dreyer duket sikur pas kësaj vendosi që të ndryshojë totalisht, dhe kështu bëri.

Arriti që të heqë nga trupi 76 kilogramë, duke u bërë elegante dhe e pashme.

Në një intervistë për mediat vendase, e reja ka zbuluar se në shkollë e tallnin, e për këtë shkak më shumë se disa herë ajo ka tentuar të vetëvritet.

Humbja në peshë u arrit falë një diete strikte, të cilën Adila e zbatoi me rigozitet.

Leave a Reply