Braktisën sportin, njihuni me 4 motrat që po bëjnë namin në filma me “pullë të kuqe” (FOTO)

0
569

Eli, Holi, Boni dhe Rubi janë katër sërfiste australiane, ose më saktë ishin deri para disa kohësh, pasi motrat tashmë kanë vendosur të ndryshojnë profesionin, duke u hedhur nga sporti te publikimet me “pullë të kuqe”.

Dy motrat e mëdha, Eli 25-vjeçare dhe Holi 22-vjeçare kanë hapur faqet e tyre në internet, ku të abonuarit kanë mundësinë t’i shikojnë në “aksion” me foto dhe video, duke paguar 5 euro në muaj.

Bukuroshet janë shumë të ndjekura në “Instgaram”, ku regjistrojnë mbi 1 milion fansa secila, dhe bëjnë me dije se aktiviteti i ri po u shkon më së miri.

Ndërkohë, për shkak të ligjit në Australi, 20-vjeçarja Rubi dhe 19-vjeçarja Boni, duhet të presin datëlindjen e 21-të për të aderuar në biznesin familjar.

Leave a Reply