Pas një kohe nusja ja le pak djalin Remzie Osmanit

0
65

Dikur, Hami shihej shpesh përkrah të ëmës, këngëtares Remzie Osmani.

Ata, shfaqeshin nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe i shihnim në foto, shkruan “Kosovarja”.

Por, që nga lidhja me Gëzimen, Hami u pa shumë pak, për të mos thënë fare me të ëmën.

Ai, në çdo foto shihej përkrah të dashurës, e tash gruas së tij, Gëzimes.

Çifti, pas marteses udhëtuan për në SHBA dhe nga atje publikuan shumë fotografi, shkruan “Kosovarja”.

E, pas një mori fotosh në krahët e bashkëshortes bukuroshe, Hami më në fund shihet me Remzien, që pa dyshim e ka për zemër./Kosovarja/

Leave a Reply