Pas intervistës te vëllezërit Veshaj, Bora Zemani: Intervista më e vështirë dhe më e çuditshme në jetën time

0
540

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, ditën e djeshme ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas” tek vëllezërit Veshaj.

Ajo foli lidhur me kryetemën e mediave rozë, për raportin e saj me Donaldin, shkruan lajmi.net.

E pas intervistës, ajo ka publikuar disa fotografi nga ky emision dhe ka thënë që intervista e djeshme ishte “më e vështira dhe më e çuditshmja”.

“Kjo ishte intervista më e vështirë dhe e çuditshme në jetën time! Faleminderit për gjithë dashurinë që nuk ma kurseni asnjëherë!! Ju duaaa”, ka shkruar Zemani.

Dyshja, qysh nga takimi i tyre në “BBV”, ishin në qendër të mediave rozë./Lajmi.net/

Leave a Reply