Pas Bora Zemanit, edhe Olsa Muhameti lë “Për’puthen”

0
238

“Për’puthen” për tre sezone pati një shikueshmëri të lartë por u përcoll edhe me kritika.

Sezoni i tretë pati një rënie dhe si duket kjo ka bërë që drejtuesit e Top Channel të bëjnë disa ndryshime.

Pas largimit të Bora Zemanit, pjesë e programit nuk do të jetë as Olsa Muhameti.

Mësohet se projektin do ta marrë në dorë vet Lori Hoxha.

Sipas kryefjala.com në vend të Borës do të vijë Ori Nebijaj.

Leave a Reply