Para dhe pas: Ja si dukeshin disa nga artistët shqiptare para 10 viteve

0
324

Rita Ora, Dafina Zeqiri, Tuna, Fjolla Morina, Nora Istrefi janë disa nga artistet shqiptare më të pëlqyera.

Këto janë disa nga këngëtaret që arritën t’i mbijetojnë kohës dhe të vazhdojnë të sjellin hite të shumta, shkruan lajmi.net.

Përveç këndimit artiset shquhen edhe për pamjen dhe elegancën që e përcjellin.

Lajmi.net ju sjell disa foto të këngëtareve në fjalë, ku mund të shihen edhe ndryshimet e tyre ndër vite.

Rita Ora 

Dafina Zeqiri

Tuna

Nora Istrefi

Fjolla Morina

Leave a Reply