Pamje si nëpër filma, hajnat lidhin shitësin në Suharekë dhe gjuhen me policinë

0
829

Një plaçkitje me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në Suharekë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se cak i hajnave ka qenë një argjendari.

Hajnat të cilët kanë tentuar ta plaçkisin argjendarinë, kanë lidhur shitësin si dhe janë gjuajtur me armë me policinë e Kosovës.

Pamje nga plaçkitja në Suharekë:

Leave a Reply