Pa të brendshme me këmishën zbërthyer, Aulona Musta shfaqet super seksi në vaskë…

0
461

Moderatorja Aulona Musta ka realizuar një foto provokuese nga vaska, ndërsa shfaqet me këmishën zbërthyer. Ajo ka treguar gjithmonë se kujdeset për fizikun e saj, dhe shpesh ka postuar foto ku ka ekspozuar të pasmet e saj.

Mes kritikave për fotot provokuese, Aulona Musta ka ardhur me një pozë seksi. E shtrirë në një vaskë, pa të brendshme dhe veshur me një këmishë të bardhë, të zbërthyer, moderatora është komplimentuar për dukjen e saj tërheqëse dhe seksi.

“Meqë në plazh nuk shkojmë dot, mirë që kemi vaskën… Kur të na pyesin: nga ishe me pushime këtë vit? Nuk vajta larg, deri në banjo #jetëkarantine”,- shkruan Aulona Musta në postimin e saj në rrjete sociale.

Leave a Reply