“Pa mu” thotë Dhurata Dora në këngën e re

0
204

Duket se sot qenka dita e publikimit të këngëve solo.

Pas Capital T i cili pak më parë ka publikuar këngën e re “Malli m’ka marrë”, është këngëtarja e njohur, Dhurata Dora e cila ka publikuar këngën e re.

“Pa mu” titullohet kënga e Dhuratës, e cila me gjasë do të jetë një super hit i kësaj vere, dhe jo vetëm, shkruan 04 Online.

Këngës i është punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply