Oriola Marashi shfaqet joshëse në imazhet e fundit nga pushimet në Vlorë

0
152

Modelja e famshme shqiptare, Oriola Marashi ka mahnitur me një tjetër paraqitje elegante dhe me stil.

E njohur për linjat e saj të përkryera fizike dhe shijen unike të veshjes, modelja edhe në imazhet e radhës arriti të marr vëmendje, shkruan arbresh.info

Bukuroshja shqiptare së fundmi ndodhet në Vlorë të Shqipërisë, ndërsa nuk mungon me imazhe e video atraktive në rrjetet sociale.

Nga plazhi i bukur i Vlorës ajo ka publikuar disa foto me bikini ku nxjerr në pah linjat trupore seksi.

Në mbrëmje, Oriola ka zgjedhur një fustan të gjatë por me stomak jashtë e të mbuluar vetëm gjoksin.

Nuk kanë munguar komentet nga fansat e saj të shumtë./Arbresh.info/

Leave a Reply