Orinda Huta shfaqet si princeshë, ja çfarë ka bërë ajo…(FOTO)

0
37

Orinda Huta është këngëtarja dhe moderatoria e njohur shqiptare për të cilën u diskutua shumë pasi u martua me Turin.

Orinda njihet për bukurinë natyrale që ka.

Ajo edhe këtu duket shumë bukur dhe në formë, kurse fotografia shumë realizuar në mënyrë shumë kreative.

Për më tepër shikoni fotografinë./Kosovasotonline/.

Leave a Reply