“Ohhh vdiq për pak …”- Olta Gixhari kthehet pas në kohë. Publikon foto me bikini dhe ekspozon të pasmet (FOTO)

0
511

Olta Gixhari është bërë nostaligjike ndërsa qëndron e izoluar.

Aktorja ka hapur arkivat dhe ka kujtuar periudhën e plazhit në Jalë.

Olta publikoi foto me bikini e shtrirë në rërë ku vendos të pasmet në plan të parë.

Ajo shprehet se e ka marrë malli për jugun e Shqipërisë, ndërsa pyet fansat se ku do të donin të ishin në këto ditë me diell.

“Ohhh vd iqa per pak jug shqiperie 💙 Po ju ku do te donit te ishit sot me kete diell?”- shkroi Olta.

Leave a Reply