Nuk ka kush e ndal Zhaklinën, në një lajm për Butrint Imerin, ironizon keq Kiarën

0
285

Zhaklina vazhdon të merret me Luizin dhe Kiarën, edhe pas përfundimit të “BBVA”.

Ajo ka vazhduar të sulmojë tek ta me komente në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në një postim të bërë në rrjetin social ‘Facebook’ për ditëlindjen e Butrint Imerit, ku titulli ishte deformuar dhe eskaluar, Zhaklina kë bërë një koment.

Sipas titullit, në vend që të shkruhej se dikush i ka bërë dhuratë Butrintit një kalë, termi është ngatërruar.

Duke deformuar emrin e moderatores, Zhaklina shkroi: “Si ia ka vënë emrin, Liara?”

Leave a Reply