Nuk ia dha rrogën, ja çka i bën shqiptari shefit të tij në Zvicër (VIDEO)

0
627

Shqiptari në Zvicër ju hakmerr shefit të tij pasi nuk ja dha rrogën, kjo video po qarkollonë shumë në internet dhe ka marrë buj shumë të madhe.

Djali në fjalë mori një bager i peshave të renda dhe ja shkatrroi veturen shefit të tij.

Per me shume se si veproi ai shikoni pamjet qe ua sjellim me poshte.

SHIKO VIDEON:

Leave a Reply