Nuk duhet ta humbni bashkëpunimin e ri të Albanit me Miriamin

0
105

Miriam dhe Albani u rikthyen me një bashkëpunim të ri.

Një këngë që i kushtohet dashurisë dhe është realizuar me një videoklip.

Ndiqni në videon e mëposhtme “Zemër përmbi zemër”. /Prive.al

Leave a Reply