Nuk do ta besoni çfarë ndryshimi ka bërë Sinan Vllasaliu (FOTO)

0
533

Ditët e izolimit e kanë ‘detyruar’ Sinanin të bëjë një ndryshim në pamje.

Këngëtari Sinan Vllasaliu po qëndron po ashtu i vetizoluar.

Duke ndenjur në shtëpi, ai ka vendosur të bëjë edhe një ndryshim në pamje i cili për fansat e tij mund të jetë edhe drastik pasi nuk e kishim parë kështu.

Sinani i ka shkurtuar shumë flokët dhe pamjen e re e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

“Ufooo”, ka shkruar këngëtari pranë postimit si me shaka.

Leave a Reply