Nora Istrefi publikon imazhe të reja, vë në pah linjat trupore

0
297

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo shpesh herë ndanë momente nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundmi këngëtarja ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj në rrjetin social ‘Instagram’ ku i ka vënë në pah linjat e saj trupore.

E veshur me një këmishë dhe pantallona ngjyrë rozë, Nora shfaqet mjaft tërheqëse.

Kujtojmë se Nora para disa javësh publikoj këngën e saj të re e cila ishe në bashkëpunim me Nrg Band dhe titullohej “Ki me lyp me m’pa. 

Leave a Reply