Nora Istrefi mahnit me të bardha, ja si po duket ajo

0
42

Nora Istrefi cilësohet si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë.

Së fundi, Nora ka publikuar disa foto, ku shihet e veshur me të bardha.

Këngëtarja duket, sigurisht, elegante e seksi.

Leave a Reply