Njihuni me piloten më të bukur në botë (FOTO)

0
38

Është keq e bukur elegnate dhe shumë tërheqëse.

Ana Paula Cespedes konsiderohet si “pilotja më seksi në botë”. 21-vjeçarja na e ka kujtuar këtë fakt me fotot e reja që ka postuar në Instagram. Vajza nga Paraguaji ndiqet nga rreth 48 000 ndjekës në rrjetin social.

Leave a Reply