Njihuni me 21-vjeçaren që jeton 24 orë me pelena: Dua të rijetoj fëmijërinë (FOTO)

0
87

Ajo është 21 vjeç dhe jeton si të ishte thuajse 3 vjeçare. Camille Lola është vajza nga Zvicra, e cila kalon 24 orë e veshur me pelena dhe duke luajtur me lodra. Gjithë këtë ajo e bën për të rijetuar fëmijërinë.

Camile ka treguar, se gjatë fëmijërisë ka luftuar me diarrenë dhe se nuk kanë qenë aspak të rralla incidentet që e kanë shoqëruar deri në adoleshencë.

E gjithë kjo pranohet nga miqtë e saj, por edhe nga familjarët, megjithëse shpesh herë ata e kanë cilësuar këtë si një çmenduri.  Lola është tashmë pjesë e komunitetit ‘të të dashuruarve me pelenat e fëmijëve’ (ABDL)

‘Do të doja të kisha një fëmijëri të bukur, dua të korrigjoj jetën time dhe të jetoj në paqe.Jam një fëmijë i trembur dhe nuk flas shumë, por qesh pafund kur jam nëbotën time si një tre vjeçare’ ëshë shprehur 21-vjeçarja./Daily Star

Leave a Reply