Ngjarje qesharake në Angli: “Nuk mund të vijë në punë shef, e dashura nuk m’i ka pastruar çorapet”

0
452

Një ngjarje qesharake ka ndodhur në Bristol të Anglisë.

Mediumi “Ladbible” ka publikuar mesazhin që e ka marr një shef nga një punëtor I tij, shkruan Reporteri.net.

Credit: Kennedy News and Media

“Nuk mund të vij sot, nuk mund të gjej asnjë dreq çorape, ajo nuk m’i ka pastruar asnjë pale, pra s’kam asnjë palë dhe nuk mund të vij pa çorape…” thuhet ndër të tjera në mesazhin që punëtori ia kishte dërguar shefit të tij.

“Me siguri je duke u tallur, nuk ke asnjë pal çorape, çka dreqin. Në rregull shihemi nesër, po të ishte për dikë tjetër, nuk do ta lejoja këtë”, iu kishte përgjigjur shefi.

Leave a Reply