Nga 526 dronë krijohet galaktikë e re në qiell (VIDEO)

0
44

Evolucioni i epokës së robotëve ka nisur të konkurohet nga përparimet e njëriut në teknologji.

Qielli i Guiyang, kryeqyteti i krahinës jugore kineze të Guizhou, u ndriçua nga një galaktikë e re, e krijuar nga 526 dronë, një lloj performance spektakolare mes natës së plotë.

Imazhet e krijuara në qiell nuk janë gjë tjetër veç bukuritë misterioze të epokës së teknologjisë, krijuar prej “High Great”,një kompani inovative dhe e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e droneve R & D përmes të cilëve realizohen dizainet 3D me ngjyra që tejkalojnë dhe ato të ylberit.

Leave a Reply