Në shtëpi vetëm me të brendshme, Anxhelina Hadërgjonaj ka një ‘hall’ të madh pas daljes nga karantina

0
377

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërije Hadërgjonajt këto ditë karantine po i kalon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nën shoqërinë e miqve të saj.

Ajo ka qenë më aktive në rrjete sociale gjatë këtyre ditëve izolimi, duke sjellë poza seksi, ndërsa ka ekspozuar trupin me bikini.

Duket se tashmë qëndrimi në shtëpi, e ka bërë të qendrojë gjatë me vetëm me të brendshme, dhe Anxhelina ka shprehur vështirësinë që do të ketë kur të dalë nga karantina.

“Sa më shumë të zgjasë kjo, aq më e vështirë do të jetë kthimi në një shoqëri ku kërkohen pantallona”,- shkruan Anxhelina Hadërgjonaj në një foto ku shfaqet sensuale me bikini dhe një triko vezulluese.

Postimi i Albërije Hadërgjonajt.

Leave a Reply