Motrat Ana dhe Arta Kabashi vijnë me “Tdu Hala”

0
151

Motrat Ana dhe Arta Kabashi kanë publikuar këngën e tyre më të re.

“Tdu Hala” titullohet kënga e re e motrave.

Muzika është punuar nga BledBeats, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet Ana dhe Arta, duke shkruar secila pjesët përkatëse

Bashkëpunimit i është realizuar edhe klipi, në të cilin dy këngëtaret vijnë me një paraqitje atraktive.

Ana vizuale e projektit muzikor i është besuar produksionit SmartMotion Films.

Ky nuk është dueti i parë mes motrave Kabashi, pasi ato kanë bashkëpunuar edhe më parë në këngë të tjera, madje edhe karrierën e kanë nisur bashkë si pjesëmarrëse në spektaklin a talenteve “Albanians Got Talent” në vitin 2010.

Leave a Reply