Mos u merrni me dynjon lepurusha”/ Reagon Elgit Doda për situatën e Donaldit: “Vreni mer punt e juja”

0
156

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix-it vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut që ndjek “Big Brother VIP”, ndërkohë që nuk mungojnë as komentet e personazheve të njohur sa i takon lidhjes në fjalë.

Një reagim ka ardhur së fundmi edhe nga Elgit Doda. Në një postim në Instastory, ai ka kritikuar një pjesë të popullit shqiptar që sipas tij e vetmja gjë që di të bëjë mirë, është gjykimi.

“Amaaa një punë e bëjmë mirë ne shqiptarët. Gjykimi. Ps: Vreni mer punt e juja, mos u merrni me dynjon. Lepurusha.” – ka shkruar Elgiti.

Më herët, Elgiti solli për publikun shqiptar një këngë të shkruar nga Donaldi, dedikuar Borës, e cila titullohet “Toxic Love”.

Leave a Reply