“Mos fol më me mua, ta tha edhe nëna jote”, Fifi debaton me Granitin

0
240

Marrëdhënia mes dy banrëve të Big Brother Vip, Filloreta Raçit apo Fifit siç e njeh publiku dhe ish-futbollistit Granitit Cana ka gjithmonë diskutime.

Dyshja kanë diskutuar me njëri-tjetrin në lavanderi dhe Fiki i ka kërkuar Granitit që ai të shkëpusë çdo marrëdhënie me të duke ngritur edhe tonin e zërit.

“Granit jam duke të pena(fuck-i)lizuar. Erdhi nëna jote ta tha muhabetin që kam 1 muaj që ta them. Pse s’më kupton se shqip po të flas. Me mua mos fol më!”, i tha Fifi.

Leave a Reply