Morena Taraku po feston 27 vjetorin e lindjes (FOTO)

0
705

Sot modelja Morena Taraku po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka marrë urime të shumta nga miqt e saj, ndersa ka publikuar dhe pamje gjatë orëve të para.

Taraku po feston 27 vjetorin e lindjes, e në orët e para ajo është surprizuar dhe me një tortë, ndërsa nuk kanë munguar buqetat me trëndafila të kuq.

Morena shumë shpejt do të lansojë edhe projektin e saj të ri në muzikë, i cili pritet të jetë një diss.

Leave a Reply