Momenti kur i riu i propozon të dashurës sapo zbret në Aeroportin e Prishtinës (VIDEO)

0
73

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur para disa ditësh në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.

Një i ri kishte vendosur që të dashurën e tij ta befasoj sapo të zbret në Aeroportin e Prishtinës, shkruan Magazina.al

Leotrimi nga Kosova, kishte vendosur që në Aeroport t’i propozojë fejesë të dashruës së tij Mergimës, e cila po vinte nga Anglia, e këtë befasi e përgatiti bashkë me prindërit e tij.

Mërgimja i tha “Po” Leotrimit, ndërsa aty nuk mungojë as muzika dhe atmosfera.

Për më shumë shihni videon:

https://video.gjirafa.com/i-propozon-ne-aeroport-mp4

Leave a Reply