Mihrije Braha: Zot runa prej Covid-19 dhe budallëve (FOTO)

0
654

Mihrije Braha ka vazhduar me statuat rreth pandemisë, teksa po qëndron e mbyllur në shtëpinë saj.

Këngëtarja e mirënjohur edhe këtë herë ka bërë një status që ka tërhequr vëmendje.

Zoti na rujt edhe prej Kovid-19 dhe prej budalleve”, ka shkruar ajo në një fotografi të shkrepur nga dritarja e shtëpisë.

Ndërkohë, Mihrija ka treguar se prej 20 ditësh po qëndron e karantinuar.

Leave a Reply