“Migos” publikohet nga Majk dhe Lumi B

0
211

“Migos” është më e re e dyshes, Majk dhe Lumi B.

Duket se “Migos” do të jetë një super hit i kësaj vere, shkruan 04 Online.

Për tekstin e këngës janë kujdesur vet dy këngëtarët./04 Online

Leave a Reply