Mesazh mbështetës dhe motivues i Labit, pse pikërisht tani…

0
25

Në ditën e djeshme këngëtari erdhi me një projekt muzikorë  aq të ndjeshëm dhe shumë përjetues.

Këngëtari Labinot Tahiri e ka publikuar projektin e ri muzikor, këngën “Faleminderit për ditët e mira”, këngë kjo e cila u pëlqye nga publiku, shkruan lajmi.net.

Një ditë pas suksesit të këngës së re, Labi i ka falënderuar ata që e përkrahin dhe këtë e kanë bërë që nga fillimet e tij të para.

Pranë postimit këngëtari ka theksuar se nuk është në shërbim të shefave por të popullit./Lajmi.net/

Leave a Reply