Merr fund armiqësia! Monika: Donald, unë ty të dua shumë, e di ti pse

0
249

Mbrëmjen e djeshme, Monika Lubonja i dha fund konflikteve me Donaldin brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Gjatë një loje ajo u shpreh se për Donaldin ka shumë dashuri.

Gjatë lojës që u zhvillua mbrëmjen e djeshme, Donaldi e pyeti: A më do ti mua?

Monika nga ana tjetër e priti me buzëqeshje këtë pyetje, ndërsa shtoi: Unë ty të dua shumë, dhe ti e di shumë mirë pse…

Leave a Reply