Menjëherë pas ditëlindjes së djalit të tij, Majk bën veprimin që nuk pritej!

0
66

Menjëherë pas ditëlindjes së djalit të tij Roan, reperi i njohur Majk ka ndryshuar ‘look’ dhe i ka lënë të gjithë me ‘gojë hapur’ me fotot që i postuar pak orë më herët në ‘Instagram’.

Ai ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve duke u bërë bjond dhe duket shumë bukur.

Një pjesë e mirë e fansave janë habitur nga ndryshimi drastik, por gjithsesi komentet kanë qenë pozitive.

Sot reperi i njohur bëri me dije se diçka e re po vjen dhe ka shumë gjasa që ndryshimi i tij në pamje të ketë lidhje me ndonjë projekt të ri muzikor, apo diçka të ngjashme.

Por Majk si duket është frymëzuar nga Vegeta një personazh i animuar në ‘Dragon Ball’. Të paktën këtë thotë reperi nëpërmjet mbishkrimit në foto.

Leave a Reply