“Mendoj se je një pornostare”, Angela Martini ndjehet seksi në karantinë, tallet me komentuesen: Sa të thella…duhet të jesh…

0
564

Modelja shqiptare, Angela Martini ka dhuruar disa poza seksi nga karantina e saj, në vilën luksoze në Los Angelos.

Një ditë më parë ajo postoi foton me dekoltenë zbuluar, duke thënë se ndjehej seksi edhe në shtëpi, ndërsa ditën e sotme ka publikuar një tjetër foto sensuale.

Por, një koment vihet re ndër shumë komente drejtuar modeles: :”Unë mendoj se ti je një pornostare”.

Megjithatë, modelja nuk ka nguruar të kthejë përgjigje dhe të bëjë pak ironi me ndjekësen, që ndan mendimin e saj në foton e Angela Martinit.

“Sa të thella i paske mendimet, duhet të jesh filozofe”,- është replika e modeles seksi.

Postimi i Angela Martinit dhe replikat me komentuesen.

Leave a Reply