Melinda nga karantina, ja çka po mban në duar

0
393

Është një nga reperet më të mira shqiptare.

Melinda Ademi së fundmi po qëndron në karantinë për shkak se të rrezikut me infektim të Covid19.

Ajo e ka shtuar aktivitetin në rrjetet sociale, sidomos në Tik Tok ku shpesh po publikon video interesante.

Por, më pak aktive Melinda nuk është në Instagram.

Së fundmi, në këtë rrjet ajo publikoi një foto me një qenush në duar dhe dukeshin shumë të ëmbël që të dy.

Leave a Reply